Reference

 

Ukázka prováděných staveb

Sklady a logistická centra

hala Dánsko

hala Dánsko

Tato ocelová hala je 30m široká a 50m dlouhá, její výška je 7,2m. Je používána jako skladovací hala a hala pro a servisní údržbu produktů, kancelářské prostory jsou rozděleny na dvě patra. Celkem je zde využití na ploše 1,700m².

Celý projekt dodala firma Lindab Buildings

Ocelová hala

Ocelová hala

Ocelová hala s rozponem 25m. Ocelová skladovací hala byla navržena v jednoduchém, avšak funkčním stylu. Naproti tomu administrativní budova v přední části klade více důrazu na architektonické prvky, jako je světle žlutá barva na určitých plochách a prosklené části dodávající budově estetický nádech.

Průmyslové haly

Průmyslová hala

Průmyslová hala

Kombinace místní stavitelské tradice s výhodami, které nabízí pouze ocelové budovy: cihlové zdi byly nakombinovány s vnějším opláštěním LPA panely. Pro zajištění spolehlivé izolace vnitřních chladírenských místností byla střecha s 7% sklonem opláštěna sendvičovými panely.

Ocelová hala - tiskárna

Ocelová hala - tiskárna

Objekt tvoří výrobní hala s celkovou výměrou přibližně 4 000 m2 a dvoupodlažní administrativní budova o rozloze 1 200 m2. Ve výrobní hale se nachází knihárna, strojní část a dvoupodlažní společenská část na ploše 500 m2.  Montáž ocelové haly včetně střešních a obvodových plášťů trvala 4 měsíce, avšak zbytek objektu včetně kancelářské budovy a kompletní technické a externí infrastruktury trval 12 měsíců

Administrativní budovy

Administrativní budova

Administrativní budova

Novasep znovu ocenila benefity společnosti Lindab Buildings: dodávka z jednoho zdroje v extrémně krátkém čase, spolehlivost dlouholeté evropské skupiny, fixní termíny, rychlá a snadná montáž.